Zabiegi estetyczne

137 Views
Zabiegi estetyczne
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

Zabiegi estetyczne (10)W Polsce zabiegi estetyczne są co raz bardziej popularne. Co raz więcej osób (i to nie tylko kobiet) przyznaje się do ich regularnego stosowania. Jednak tyle, ile osób, tyle różnych opinii o tego typu zabiegach. Wielu z nas słysząc o „poprawianiu urody” wyobraża sobie zniekształcone twarze osób, które je wykonują. To jednak nie zawsze tak musi wyglądać.

Zabiegi estetyczne wykonywane w umiarze mają na celu poprawić mankamenty urody. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w usta ma na celu wymodelowanie i powiększenie ust. Z kolei użycie kwasu hialuronowego lub botoksu w zmarszczki na czole, pod oczami czy dookoła ust wygładzi je, skoryguje i zmniejszy ich widoczność.
Warto wybierać jednak gabinety lekarskie, w których to lekarze posiadają wiedzę i doświadczenie oraz służą fachową poradą. Zabiegi estetyczne mimo iż cenowo nie należą do najtańszych to jednak ich ceny z roku na rok są co raz mniejsze, dlatego też większa liczba osób  która z nich korzysta ciągle rośnie.

Jeżeli chcemy poprawić urodę bez skalpela, może warto zastanowić się nad wizytą u specjalisty i wybrać odpowiedni zabieg dla siebie.

Inne wpisy tematyczne o zdrowiu:

In : Choroby

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy powinnyśmy częśto odwiedzać stomatologa dziecięcego w swoim mieście?

View Results

Loading ... Loading ...
Kontakt do nas:
Emailkrzysiek35[malpa]wp.pl
Tel(036) 837 93 08
Fax(036) 837 93 09
MiastoZielona Góra
Starsze komentarze:
Medycyna:
Kategorie